23. kolo videohitparády

Delirious?Hope Now, When She Is Near, Speaking Louder Than Before…To sú mená troch videoklipov, ktoré hlasovaním o najzaujmavejších videoklipoch v 22. kole videohitparády mediablogu neprešli. Lúčime sa so skupinou Addison Road, Jonom Foremanom a Jeremym Campom. Víťazom sa stala skupina The Fray. Darilo sa i Jamesovi Fortunovi a Norme Jean.

Novými kandidátmi, ktorý sa uchádzajú o vašu priazeň sú veľmi zaujímavý. Skupina Delirious? ohlásila koniec svojej aktívnej činnosti. Júdit nám poslala tip, ich posledný singel z albumu Kingdom Of Comfort s názvom Love Will Find A Way. Delirious? koncertovali nedávno v Prahe, a taktiež vystúpili v Trnave. Ich koncerty nám určite budú chýbať..

Druhý videoklip je zvukom blízka írska skupina U2. Určite viete, že U2 nie je kresťanská skupina, ale svoje koreňe kresťanské má a biblické pasáže sú rosypané v celej tvorbe. Dočítate sa viac v amundsenovom článku. Ich pieseň Magnificent nasadil LukasT, oslovený textom. Pieseň je podľa Last.fm najobľúbenejšia pieseň U2 z nahrávania nového albumu No Line On The Horizon. K piesni skupina pripravuje videoklip, my sme sa nemohli dočkať a tak Vám ponúkame verziu naživo z Letterman Show.

Posledný kandidát je skupina 7th Day Slumber, o ktorej písal novinku nedávno sobino. Pieseň Surrender sa mu tak páčila, že sa ju rozhodol nasadiť. So skupinou sa viaže pekné svedectvo speváka, ktorý sa obrátil a po srdcovom záchvate začal hľadať Boha, opustil drogy, na ktorých bol závislý. Chvála v tvrdšom podaní.

Texty nám opäť poprekladala meri, ďakujeme 😉 Český text k U2 máme od hudba.signaly.cz.

Víťazom CD Ion At An je Judit, výhru zašleme poštou.

Toto kolo nie je žiadna cena, môžete sa ale tešiť na cenu do ďalšieho.

Pozývame vás hlasovať, v našej hitparáde menšie zlo voliť nemusíte 🙂