30. kolo videohitparády

EmeryMuteMath von a MuteMath dnu. Aj také bude 30. kolo našej videohitparády. A to ešte neviete, aká je druhá novinka. Áno, je to skupina, ktorú majú na mediablogu v obľube fanúšikovia alternatívnejšej scény. Ide o skupinu Emery.

Najprv krátko o vypadnutých. MuteMath nedostali v 29. kole žiaden hlas. Menej známy Run Kid Run iba jeden. Rebríček vedie Switchfoot s Mess Of Me a dobre sa darí i Delirious? a Flyleafom.

Novinkou v tomto kole je Emery a ich pieseň Butcher’s Mouth. Video je pomerne čerstvé a zachytáva vyčerpávajúcu túru skupiny po Amerike. Videoklip doporučil amundsen. Druhá novinka je od skupiny MuteMath. Z ich albumu Armstrice vyberáme nový videoklip Backfire, ktorý je veľmi čerstvý.

Texty preložila naša pravidelná prekladateľka meri.

Keby sme žrebovali, tak by vyhral lubolor. Ale keďže nežrebujeme, takže..

Cena v tomto kole je CD/DVD skupiny Third Day, ktorá tento rok vystupovala na Slovensku. Cenu venoval Gimel.cz. Nezabúdajte hlasovať, ceny dávame hlasujúcim s minimálnym počtom hlasov tri.

Videohitparáda má prehladnejší archív a tak vám nič nebráni pozrieť i staršie videá svojho obľúbeného interpreta s prekladmi textov.

Hlasujeme!