CampFest 2012: Parachute Band, Chaos Curb, October Lights…

CampfestAj tento rok sa chystá ďalší ročník festivalu CampFest na Ranči v Kráľovej Lehote. Môžete sa tešiť na vystúpenia skupín domácej scény ako je eSPé, Lamačských chvál, Jiný Rytmus, Runaway My Son, Gina alebo Christallinus. Usporiadatelia píšu:

CampFest je 4-dňový open-air music festival plný kempovej pohody, ktorý sa uskutoční od 2.-5.8.2012 na Ranči v Kráľovej Lehote na Liptove. Program prebieha súčasne na viacerých pódiách v megastanoch.

Na festivale zažijete dobrú hudbu, skvelý čas s priateľmi, takmer non–stop program, okolo 250 slovenských a zahraničných účinkujúcich. Festival ponúka príležitosť k rozhodnutiam, ktoré môžu zmeniť váš život.. Slnko možno dážď, koncerty slovenských i zahraničných kapiel rozličných žánrov, tanec, šport, semináre, filmy, divadlo… a to všetko s viac ako 4 tisíc mladými ľuďmi.
Za organizáciou CampFestu stojí tím mládežníckych vedúcich z viacerých kresťanských cirkví Slovenska.

Headlinerom festivalu bude kapela Parachute Band z Nového Zélandu, ktorá patrí medzi najpopulárnejšie worshipové kapely na svete. Vo svojej tvorbe sa nebránia pulzujúcim rytmom bicích, výrazným zvukom gitár, či rozsiahlej produkcii doplnenej o elektornické prvky a loopy.

Na pódiách festivalu privítame aj kapelu Chaos Curb, ktorá je objavom na kresťanskej hudobnej scéne v Anglicku. Tvoria ju muzikanti z kapiel Delirious?, [dweeb], Verra Cruz, BOSH..
Nebudú chýbať ani October Lights z Chorvátska, ktorí odštartovali svoju kariéru v jednu októbrovú noc v roku 2005. Odohrali množstvo koncertov po celom svete, navštívili rôzne miesta, absolvovali tour v USA. Ich koncerty sú nabité energiou, plné zábavy, ale aj vážneho zamyslenia sa nad životom s Kristom.
Poriadnu dávku kvalitného hip-hopu, zábavy a silného posolstva si budete môcť vypočuť v prevedení kapely FaithChild z Anglicka, ktorá je niekoľkonásobným víťazom v kategórií „najlepší hip-hop/rapp umelec“ a v kategórií najlepšie živé „hip-hop vystúpenie“ za rok 2010 v ankete Dove Awards.

Viac na www.campfest.sk

Campfest