Fantastická Third Day show v Trnave

Third Day v TrnaveZvuk, ktorý vyčaroval zvukár od Third Day, v sobotu večer v Trnave, bol neuveriteľný. V porovnaní s predchádzajúcimi kapelami som mal pocit, že sa nachádzam na úplne inom festivale. Pred koncertom prebehla takmer úplna výmena zariadenia na pódiu, kompletne sa menila sada bicích, pridávali sa ďalšie odposluchy.

Od začiatku po koniec to bola show v štýle drsného južanského rocku. Third Day sú koncertná kapela, ich albumy ma zaujať nedokázali, ale živý koncert ma vyviedol z miery. Ak budete pozerať záznam koncertu na TV Lux, zážitok zo živého koncertu to určite nepopíše. Third Day na tohtoročnom Lumene ani zďaleka nevyvolali takú hystériu ako pred rokom Delirious, skôr som mal pocit, že ich nikto nepozná.

Pritom z Trnavského koncertu Delirious som mal zmiešané pocity a vystúpenie Third Day radím medzi najlepšie hudobné zážitky v živote. Vďaka organizátorom zato, že pozvali túto slávnu americkú kapelu a v Trnave sme mali možnosť vidieť velikánov vo svojom obore naživo.

V relácii NAFEST sme sa krátko pozreli na atmosféru na Trojičnom námestí a trochu sme sa podučili anglickým výrazom, postupne tak aj v jazykových znalostiach dobiehame kvalitné média a zvyšujeme úroveň našej relácie. Pozrite si NAFEST a anglické výrazy opakujte podľa správnej výslovnosti!

Súvisiace odkazy:
Third Day v Trnave