HUDOBNÉ VIDEO: Dream Junkies – I Got The Juice

Dream Junkies, teda trojica John Givez, Ruslan a Beleaf vydávajúca pod labelom Kings Dream, chystajú nový 12-trackový album s názvom Good Religion. Pred pár hodinami na svojom YouTube vydali videoklip k prvému singlu s názvom I Got The Juice.

Treba uznať, že ťahúňom tracku je bezpochýb John Givez, ktorý minulý rok potešil fanúšikov kresťanského rapu albumom Soul Rebel a mohli ste ho vidieť aj vo videoklipe od Lecrae – Misconceptions 3 ft. John Givez, JGivens & Jackie Hill Perryo ktorom sme nedávno písali.

Label Kings Dream je vlastne lifestylová značka založená Ruslanom, ktorý tvrdí, že nosnou inšpiráciou je pre nich verš z Biblie – konkrétne teda Evanjelium podľa Jána 10,10:

Ja som prišiel, aby mali život, a to v hojnej miere.

Členovia sa snažia inšpirovať a pripraviť fanúšikov na úspech v každej oblasti života cez pozitívny hip-hop, oblečenie a živé vystúpenia. Pristupujú k tvorbe veľmi podobne ako portlandské vydavateľstvo Humble Beast – a väčšinu vydaných albumov si môžete stiahnuť zadarmo, ak splníte niekoľko jednoduchých podmienok. (Začnete ich sledovať na YouTube, Instagrame, zapíšete sa do ich newsletteru, navštívite ich e-shop, a tak podobne.)

http://www.kingsdreament.com/free-music/