Nepremeškaj podujatie Light of Life

Light Of LifePozývame vás na evanjelizačné podujatie Light Of Life do Piešťan, ktoré malo nesmierny úspech už i minulý rok.  Aj prostredníctvom neho chceme ukázať ľuďom nielen , že Boh je SVETLOM v ich živote.

Všetko sa kamsi valí a ani nie je jasné, kde to skončí. Hlavný prúd ťa strháva a nedovolí ti zastaviť sa na chvíľu a zamyslieť sa, či toto je to, kam chceš ísť. Je ťažké robiť niečo iné ako tí, čo v tom s tebou plávajú… Odboč a zastav sa na chvíľu.
Možno spolu zistíme, že je aj iná cesta…asi nie taká široká a pohodlná, ale najdôležitejšie je, aby nás doviedla k cieľu.

A čo ty, chceš sa pridať? Ak áno, tak ťa pozývame v poradí na 2. ročník LIGHT OF LIFE „Exit the Mainstream“, ktorý sa uskutoční 3. decembra 2011 v skvelom čase od 16:00 v Dome umenia v Piešťanoch. Predpokladané ukončenie je o 19:00. Vstupné je dobrovoľné.

Tento rok prijali pozvanie kapely Jeno´s Brothers, eSPé a Lámačské chvály. Speakrom podujatia je líder kapely a spoločenstva eSPé – Julo Slovák. Okrem koncertov a slova na teba čakajú scénky, skvelá projekcia pripravená ľuďmi z Godzone tímu a keď si otvoríš srdce, tak sa stretneš s hlavnou a jedinou hviezdou podujatia…:)

Súvisiace odkazy
Oficiálny web podujatia
Videá z Light of Life 2010