Prípravy na Campfest 2009

AA TalksCampfest 2009 sa pomaly blíži. Tento rok je hlavným ťahúňom AudioA Talks, čo je formácia, v ktorej je spevák a basgitarista ukončenej skupiny Audio Adrenaline. Čo sa teda chystá?

19. – 21. Júna sa na ranči v Kráľovej Lehote stretne okolo 100 ľudí, ktorý sa budú v rámci konferencie mobilizácia modliť a postiť za mladú generáciu na Slovensku a zároveň za CampFest 2009 ktorý je pred nami. Každý rok pred CampFestom sa dobrovoľne stretnú ľudia z organizačného, modlitebného tímu, ale k modlitbám sa pridajú aj mnohí z radov účinkujúcich, dobrovoľníkov, rečníkov, a priateľov CampFestu, ktorým ležia na srdci modlitby za prebudenie mladej generácie.

V rámci konferencie Organizačný tím oboznámi účastníkov s témou, programom, hlavnou myšlienkou a smerovaním CampFestu 2009.

Téma CampFestu 2009 sa nesie v názve V.I.P. čo znamená v preklade veľmi dôležitá osoba. Ježiš Kristus sa stal pre tento svet veľmi dôležitou osobou, a to vtedy keď Slovo sa stalo telom a ľudia ho mohli zažiť, vidieť, dotknúť sa Ho. Ak prijímame Kristovho Ducha, stávame sa V.I.P. pre Božie kráľovstvo a ľudí okolo nás.

Na CampFeste 2009 chceme túto tému preniesť do praktickej roviny pomocou Workshopov v miestnej komunite.

Účastníci CampFestu si budú môcť vyskúšať svoje V.I.P. postavenie v obciach Kráľova Lehota a Hybe, kde sa zapoja do praktickej pomoci miestnym občanom v rámci hromadných brigád.


V priebehu ďalších týždňov budeme uverejňovať ďalšie informácie.