Rádio VH1 hrá kresťanskú hudbu

Delirious, Third day, U2, David Crowder Band, Passion Worship Band a mnohé ďalšie skvelé kapely môžte počúvať na webe komerčnej stanice VH1. Ak vám tieto mená nič nehovoria, tak to určite napravte. Budeme sa im postupne venovať aj na našom mediablogu.

Z webu rádia:

Hudba, ktorá zabáva, ale textovo evokuje v poslucháčovi pocit, aby hľadal niečo viac. Gatherings (zbierky) je širokou zmiešaninou tej najlepšej kresťanskej hudby, od Hip Hopu k alternatívnej hudbe,od R&B k akustickej hudbe. Pre tých milovníkov hudby, ktorí chcú niečo ,ale nechcú špinu.Títo umelci vedia nielen robiť skvelú hudbu, ale vedia i pozdvihnúť vašu dušu, a zamerajú tvoj pohľad do neba. Skutočný zážitok pre myseľ, telo i dušu.

VH1 je komerčná hudobná stanica, patriaca pod MTV Networks a jej program je zameraný na vekovú skupinu 18 až 35 rokov.VH1 vysiela obšas aj úspešnejšie kresťanské videoklipy, napr. dlhšiu dobu bolo možné zazrieť klipy od Switchfoot. Najmä ich klip Dare You To Move a samozrejme aj klip zo soundtracku k filmu Spiderman 2, Meant To Live.

VH1 je komerčná hudobná stanica, patriaca pod MTV Networks a jej program je zameraný na vekovú skupinu 18 až 35 rokov.VH1 vysiela obšas aj úspešnejšie kresťanské videoklipy, napr. dlhšiu dobu bolo možné zazrieť klipy od Switchfoot. Najmä ich klip Dare You To Move a samozrejme aj klip zo soundtracku k filmu Spiderman 2, Meant To Live.Postupne si predstavíme aj ďalšie zaujímavé rádio stanice s kresťanskou hudbou. So svojím obľúbeným rádiom sa môžte podeliť odkazom v komentároch 😉

Odkaz na rádio : http://www.vh1.com/music/radio/stations/the_gathering/station.jhtml

Na webe nájdete väčší zoznam umelcov, ktorí sú hraní.

Tak a prvý príspevok je na svete. Prajem Vám krásny deň.