Skončil sa Flevo festival. Takto to na ňom vyzeralo

Flevo 2009Medzi headlinerov tohto výborného open-air festivalu kresťanskej hudby patrili americké kapely. Tisícky mladých, kvalitná hudobná show a veľa sprievodných atrakcií. Zdá sa, že Holandsko už nie je známe len svojim povestným liberalizmom, ale aj silnou kresťanskou komunitou, ktorá sa dokázala spojiť, aby vytvorila túto grandióznu akciu.

Flevo ale opäť potvrdzuje, že to najlepšie je za oceánom. Hoci na tento ročník neprišli vyslovene známe mená, bolo načo pozerať. Festival sa uskutočnil minulý víkend a na hlavný program vystúpili Family Force 5. Títo mladí Američania si na seba radi obliekajú rôzne kostýmy. Svojej úchylke boli verní aj na Fleve, vystupovali v chráničoch na americký futbal.

Family Force 5 – Earthquake

Hlavný stage bol výborne naaranžovaný. V nasledujúcom videu je koncert Flatfoot 56, ktorý sa uskutočnil počas dňa. Na kamere preto dobre vidno areál festivalu. Spevák z tejto punk-rockovej kapely robí s publikom ozajstné čáry-máry.

Aj iné v Európe viac-menej neznáme kapely sa na Fleve stretli s fantastickou odozvou. Byť kresťanský interpret sa niekedy naozaj vyplatí. Práve pre takéto akcie.

Flatfoot 56 – Stampede

Ďaľšie videá z Fleva 2009