Valentínske kolo mediablog videohitparády

Jaeson Ma

Po kratšej prestávke sme tu opäť s Vami tak obľúbenou videohitparádou. 38. kolo bude trošku špeciálne, nakoľko som sa nechala ovplyvniť všadeprítomným sviatkom svätého Valentína. Preto bude toto kolo venované piesňam o láske. O láske medzi mužom a ženou, medzi rodičmi a deťmi, ale aj o láske s veľkým L. Dúfam, že si každý z Vás príde na svoje a podporí jemu najmilšiu pieseň  svojim hlasom !

Láska je tá najúžasnejšia vec na svete a mnohé najkrajšie vyznania lásky odzneli práve prostredníctvom piesní.   Možno aj Vás toto kolo videohitparády  inšpiruje a niečím  potešíte milovanú osobu.  Čo je však dôležité a na čo nezabúdajme, že  lásku treba  rozdávať každý deň,  nielen na svätého Valentína!

Vo videohitparáde vás čakajú videoklipy od JJ Heller, Relient K, Jaeson Ma, Piotr Rubik, The Afters, Sanctus Real a Warren Barfield.

Cenou v tomto kole je výber novinky do ďalšieho kola! Momentálne hľadáme sponsorov do našej videohitparády!

Redakčná vsuvka: Ďakujeme dreamkas za skvelú prácu! Celé kolo pre Vás pripravila nová administrátorka videohitparády dreamkas. S naším predpotopným user-unfriendly systémom si zaslúži veľký obdiv!

Hlasujeme!