Videá z archívu

 • You Found Me


 • You Found Me
  The Fray
 • A Baby Changes Everything


 • A Baby Changes Everything
  Faith Hill
 • Sleigh Ride


 • Sleigh Ride
  Relient K
 • Silent Night


 • Silent Night
  Sixpence None The Richer
 • Hungry


 • Hungry
  Candlefuse
 • Slow Fade


 • Slow Fade
  Casting Crowns
 • While You Were Sleeping


 • While You Were Sleeping
  Casting Crowns

Switchfoot

Oficiálny web | Myspace

Videoklipy vo videohitparáde:

Meant To Live

Meant to Live je singel alternatívnej rockovej kapely Switchfoot. Dosiahol 5. priečku v hitparáde "US Modern Rock chart", 6. miesto v hitparáde "U.S. Top 40 radio" a 18. miesto v hitparáde "U.S. Hot 100". Pieseň Meant to Live z albumu The Beautiful Letdown má videoklip v troch verziách, z toho posledná verzia je tiež soundtrackom k filmu Spider-Man 2.Tento singel sa považuje za pieseň, ktorá pomohla kapele dosiahnuť úspech v mainstreamovom hudobnom priemysle. Druhá verzia

Stars

Známa a obľúbená kapela Switchfoot a jej nadmieru podarený videoklip k staršej piesni Stars, ktorá sa objavila na albume Nothing Is Sound z roku 2005.

Tento videoklip pre vás vybral hdche po dohadovaní s LukasomT a takisto svojím názorom prispel aj vobluda. ;)

This Is Home

Pieseň sa objavuje na soundtracku k filmu The Chronicles of Narnia: Prince Caspian S touto témou súvisí aj prevedenie videoklipu.
Vydavateľstvo: Walt Disney
Režisér: Brandon Dickerson

Videoklip sme nasadili na odporúčanie čitateľa Johnysmile.

Swichfoot v americkej SuperStar a naživo This is home

Mess Of Me

Videoklip k prvému singlu Mess Of Me z nového čerstvého albumu Hello Hurricane (c) 2009. Recenziu si môžete prečítať na mediablogu.

Dare You To Move

Dare you to move je jedným z najúspešnejších singlov americkej alternatívnej rockovej skupiny Switchfoot z ich štvrtého štúdiového albumu The Beautiful Letdown. Pieseň často rotovala na hudobných televíziach ako MTV, VH1 alebo FUSE TV. Existujú 2 oficiálne videoklipy k tejto piesni. Jedno zachytáva muža bežiaceho proti veľkéhmu davu ľudí. Druhé zobrazuje surfera, ktorého resuscitujú na pláži a ktorému prebleskujú v hlave rozličné časti z jeho života. Druhá verzia klipu sa vyšplhala na 2.miesto v hitparáde hudobnej stanice VH1 Vh1's Top 20 Countdown.

Happy Is a Yuppie Word

Happy Is a Yuppie Word je pieseň z 5 štúdiového albumu kapely Switchfoot s názvom Nothing Is Sound. Tento klip pôvodne vyšiel len v online verzií a nevysielal sa oficiálne v amerických televíziách. Neskôr sa video objavilo oficiálne na DVDčku Switchfootage 2. Videoklip je zaujímavý tým, že je natáčaný pod vodou.

Awakening

Awakening je druhým singlom zo šiesteho štúdového albumu kapely Switchfoot s názvom Oh!Gravity. Videoklip k piesni sa natáčal v Toronte a oficiálne vyšiel 10 apríla 2007. Kapela financovala klip z vlastných vreciek bez podpory svojho vydavateľstva, singel sa tiež nedostal do rádií. Aj z tohto dôvodu Switchfoot rozviazali zmluvu s vydavateľstvom Sony krátko po vydaní tohto singlu. Kapela tak prezentovala tento klip len na svojom oficiálnom youtube kanáli.

Your Love Is A Song

Neoficiálne live video k najnovšiemu singlu Switchfoot s názvom Your Love Is A Song, z albumu Hello Hurricane, pochádza zo živej nahrávky z americkej hudobnej televízie Gospel Music Channel. Singel bol oficiálne vydaný 16. marca 2010. Pieseň vznikla vďaka spolupráci lídra kapely Jona Foremana s hip-hopovým producentom Mikom Elizondom.

Only Hope

Pieseň Only hope od skupiny Switchfoot snáď ani netreba špeciálne predstavovať. Jednoznačne patrí k ich najznámejším a najúspešnejším skladbám. Only hope môžete nájsť jednak na albume z roku 1999 s názvom New Way To Be Human, alebo aj na soundtracku k populárnemu filmu A Walk To Remember.

Ďalšíe skupiny: Above the Golden State, Addison Road, Amy Grant, Audio Adrenaline, BarlowGirl, Blindside, Brandon Heath, Britt Nicole, Brooke Fraser, Building 429, Caedmon's Call, Candlefuse, Casting Crowns, Chris Tomlin, David Crowder Band, Dead Poetic, Delirious?, Demon Hunter, Disciple, Edison Glass, Emery, Faith Hill, Falling Up, Fiction Family, Fireflight, Flyleaf, Hillsong, Ivoryline, Jaeson Ma, James Fortune & Fiya, Jars Of Clay, Jeremy Camp, JJ Heller, John Reuben, John Waller, Josh Wilson, KJ-52, Kutless, L.A. Symphony, Leeland, Leigh Nash, LZ7, Mark Schultz, Mars ILL, Mat Kearney, Matt Redman, Matthew West, MercyMe, mewithoutYou, Michael W. Smith, MuteMath, Natalie Grant, Newsboys, Norma Jean, P.O.D., Piotr Rubik, Planetshakers, Plumb, Rebecca St. James, Red, Relient K, Remedy Drive, Run Kid Run, Salvador, Sanctus Real , Seabird, Seven Day Slumber, Showbread, Sixpence None The Richer, Skillet, Sonicflood, Superchick, Switchfoot, The Afters , The Almost, The Fray, Thieves & Liars , Third Day, This Beautiful Republic, Tiffany Evan, Tim Hughes, tobyMac, Tree63, U2, Underoath, Warren Barfield,


Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'String could not be parsed as XML' in /data/www/christ-net.sk/mediablog/wemb/functions.php:20 Stack trace: #0 /data/www/christ-net.sk/mediablog/wemb/functions.php(20): SimpleXMLElement->__construct('', 16384) #1 /data/www/christ-net.sk/mediablog/videohit/sidebar.php(57): MBRss->readRSS('http://mediablo...') #2 /data/www/christ-net.sk/mediablog/videohit/archiv.php(380): include('/data/www/chris...') #3 {main} thrown in /data/www/christ-net.sk/mediablog/wemb/functions.php on line 20